Закликаємо всіх мешканців бути обережними та дотримуватися карантинних обмежень

14.01.2021
Кількість смертей та госпіталізацій з Covid-19 зростає. Крім того, у МОЗ офіційно повідомляють про випадки повторного зараження осіб.
На жаль, смертельні випадки від коронавірусу не оминули і нашу громаду. Вкотре закликаємо всіх мешканців бути обережними та дотримуватися карантинних обмежень. Не відвідуйте місця великого скупчення людей, користуйтеся засобами індивідуального захисту, з відповідальністю поставтеся до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.
Обмежте перебування в громадських місцях та дотримуйтеся соціальної дистанції!
Бережіть себе та будьте здорові!