Засідання методичної ради відділу освіти, молоді та спорту

16.08.2019

Відповідно до плану методичної роботи відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської селищної ради ОТГ відбулося засідання методичної ради. Доповідала Григорчук Б.Д., спеціаліст відділу з питання «Аналіз методичної роботи за 2018/2019 навчальний рік та визначення завдань методичної служби на новий навчальний рік» та Горда Ю.Б., спеціаліст відділу з питання «Забезпечення 1-х та 2-х класів щодо роботи в умовах Нової української школи».  Під час засідання методичної ради відбулося обговорення питань – пропозицій щодо планування науково-методичної роботи з педагогічними працівниками громади на 2019/2020 навчальний рік та інше.