ЖКГ
05.04.2020

Весна - пора нових справ та продовження роботи над розпочатими.

?Завершено капітальний ремонт площі перед Свято-Михайлівською церквою в смт. Печеніжин.

Ще рік назад, при спільному задумі церковного братства та селищного голови Ігоря Довірака, виникла ідея облаштування площі.
За підтримки ВО "Платформа громад" вдалося закупити необхідні матеріали, тому з обласного бюджету було виділено 100 тис.грн. Роботу взяли на себе відповідальність оплатити церковна громада та місцеві підприємці: Марія Віщук, Роман Горук, Ганна Боднаренко, Мирослава Козьменко, Марія Сметанюк, Ганна Вербицька, Микола Томенко та Петро Боклащук.
Завдяки спільним зусиллям вдалося облаштувати площу, зробити її більш зручною та комфортною. Загалом покладено 507 м² бруківки.

Разом ми сильшіні! Спільними зусиллями робимо нашу громаду кращою!