А Ви сплатили земельний податок?

Важлива інформація
05.04.2019

Основний законодавчий акт, який регулює земельні відносини в нашій країні – Земельний кодекс України. Порядок сплати земельного податку (плати за землю, податку на землю) регламентується Податковим кодексом України.

Земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

Шановні жителі громади,  повідомляємо про необхідність сплати податкового боргу по земельному податку. Здійснити оплату Ви можете в поштовому відділені населеного пункту, або будь-якому банку України на рахунок одержувача: Печеніжинська селищна рада ОТГ. Земельний податок. Реквізити одержувача: р/р 33214813009552, Коломийське УК/отг смт Печеніжин (код платежу18010700), МФО 899998, код ЄДРПОУ 37904227.

Про розмір земельного податку можна дізнатися в Печеніжинській селищній раді  ОТГ або адміністративному будинку старостинського округу.