Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зі святом останнього дзвоника!

Привітання
31.05.2024

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Сьогодні останній дзвоник сповістив про закінчення навчального року у закладах освіти нашої громади.

На жаль, цьогорічні заходи не схожі на яскраві свята попередніх років. Немає звичних лінійок, прощання зі школою, у більшості закладів лише урочисті зібрання випускників. Війна, що увірвалася в наше життя, змусила привчитися до нових реалій.

Останній шкільний дзвоник для кожного звучить по-різному: для одних він сповіщає про початок літніх канікул, а для випускників продзвенить востаннє. І далі покличуть невідомі дороги життя – у кожного своя.

Десятки тисяч українських дітей зараз далеко від війни, за сотні кілометрів від своїх шкіл. Тисячі – в небезпеці, у зонах бойових дій, де про навчання взагалі не йдеться. І сотні юних українців вже ніколи не зустрінуться з друзями, їх життя забрали російські окупанти.

Ми ніколи не забудемо і не пробачимо цього. Щасливе майбутнє наших дітей - це те, що ми виборюємо у цій жорстокій війні.

Дорогі діти, бажаємо щоб ваші літні канікули були безпечними і мирними, щоб ви могли відпочити і набратися сил до наступного навчального року.

Випускники! Приймайте життєві випробування з гордо піднятою головою і ніколи не опускайте руки. Будьте гідними громадянами нашої держави, вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми, пам'ятайте рідну школу та свою малу батьківщину. Щиро зичимо вам щасливого життя, у якому пануватиме мир та впевненість у завтрашньому дні!

Низький уклін вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.

Вітаємо і батьків, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий навчальний рік раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину.

Миру нам усім та щасливої життєвої долі нашим дітям! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше