Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зустріньмо нашого воїна всією громадою

Новина
24.05.2024
 
Завтра, 25 травня, об 10:00 год. відбудеться прощання з головним сержантом біля військової частини 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс". Орієнтовно об 10:20 год траурний кортеж прямуватиме з м.Коломиї в рідне селище воїна.
Просимо мешканців громади належно і гідно зустріти Героя живим коридором. Кортеж прямуватиме до батьківського дому в селище Печеніжин на вулицю Незалежності, 145. Зустріч Героя відбудеться біля каплички, що поруч з будинком загиблого Героя.
Вшануємо своєю присутністю та спільною молитвою добру пам'ять про вірного сина України!
Також, завтра, 25 травня, о 15.00 год. відбудеться Псалтир за душу загиблого Героя Василя БІЛЕЦЬКОГО.
Чин похорону розпочнеться у неділю, 26 травня об 14.00 год з рідного дому в с.Печеніжин по вулиці Незалежності. Далі похоронна процесія попрямує до ПЦУ Димитрія Солунського, поховають захисника на місцевому кладовищі з військовими почестями.
Вічна пам'ять та слава Герою!
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше