Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Порядок розгляду петицій

Електронна петиція впродовж 2 робочих днів з моменту подачі перевіряється адміністратором сайту на відповідність вимогам та передається на розгляд селищному голові, який перевіряє її та приймає одне з рішень: оприлюднити петицію, відмовити в оприлюдненні петиції, якщо зміст питання не належить до компетенції органу місцевого самоврядування.

Дата оприлюднення електронної петиції на веб-сторінці «Електронних петицій до влади» є датою початку збору голосів на її підтримку.

Для розгляду електронної петиції необхідно зібрати на її підтримку не менше 50 підписів від загальної кількості мешканців протягом 90 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Петиція, яка впродовж встановленого терміну набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку, не пізніше наступного дня невідкладно надсилається адміністратором селищному голові для розгляду на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Результати розгляду електронної петиції оприлюднюється на веб-сторінці «Електронних петицій до влади» не пізніше 5 робочих днів після закінчення розгляду  і одночасно надсилається ініціатору на вказану під час реєстрації електронну адресу.

З додатковою інформацією щодо електронних петицій можна ознайомитися за посиланням: https://pnotg.gov.ua/storage/documents/documents/1b3be55b8c6e94ef2b6033f3b68de6a2.pdf

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше