Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Довiдка

Перевіряйте активні закупівлі керівництва вашої громади та аналізуйте використання коштів місцевого бюджету.

Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" для здійснення електронних закупівель органи місцевого самоврядування громади використовують систему Prozorro.

Тому вся інформація про закупівлі є відкритою і доступною для жителів громади.

Щоб отримати тендери, які цікаві саме вам або вашій компанії, ви можете застосувати комбінацію фільтрів. Спочатку введіть ключове слово/фразу в поле пошуку. Ви можете не знайти тендери, які Замовник назвав трохи інакше (канцтовари замість ручки та олівці, столи та стільці замість меблі тощо). Як варіант вирішення даного питання - шукайте всі можливі формулювання назви Вашого товару.

Далі окрім ключових слів радимо використовувати ще і фільтр "Тип процедури" та "Статус". Якщо ви цікавитеся участю в тендері, то вам цікаві тільки статуси "Період уточнень" та "Період подачі пропозицій".

Використовуйте фільтри початку та прийому пропозицій щоб оцінити можливість встигнути подати свою пропозицію або щоб оцінити відповідність термінів проведення до законодавства.

Якщо ви бажаєте бачити більше інформації - тисніть на Номер закупівлі і ви потрапите на детальну інформаційну сторінку закупівлі.

Перевіряйте документацію, контролюйте закупівлі та самостійно беріть участь у тендерах.”

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше