Календар чемпіонату з футболу сезону 2018 - 2019 року команд Печеніжинської ТГ
22.09.2021Календар матчів чемпіонату району на весняну частину змагань
Календар чемпіонату з футболу сезону 2018 команд Печеніжинської ОТГ
Коло | Тур | Дата | Господарі | М'ячі | Гості | |
Ю | Д | |||||
Коло 1 | Тур 1 | |||||
18.08.2018 | Довбушівець Печеніжин | 4:1 |
2:0 | Підгір'я | ||
Євромікс | 2:2 |
5:0 | Прут Воскресинці | |||
09.09.2018 | Прометей | 1:2 | 3:0 | ФК Королівка-Корнич |
||
19.08.2018 | ФК Хлібичин | 4:0 | 6:1 | Карпати Спас | ||
ФК Сопів | 2:0 | 2:1 | Славія | |||
Тур 2 | ||||||
25.08.2018 | Карпати Спас | 2:4 | 0:2 | ФК Сопів | ||
Прут Воскресинці | 0:8 |
1:3 | ФК Хлібичин | |||
26.08.2018 | ФК Королівка-Корнич | 8:0 | 2:3 | Євромікс | ||
Підгір'я | 5:0 |
1:2 | Прометей | |||
Сокіл | 1:3 | 2:1 | Довбушівець Печеніжин | |||
Тур 3 | ||||||
01.09.2018 | Прометей | 1:4 | 1:4 | Сокіл | ||
Євромікс | 2:6 |
3:1 |
Підгір'я | |||
02.09.2018 | ФК Хлібичин | 0:3 | 4:1 | ФК Королівка-Корнич | ||
ФК Сопів | 2:0 |
3:0 |
Прут Воскресинці | |||
Славія | 0:1 | 2:2 | Карпати Спас | |||
Тур 4 | ||||||
15.09.2018 | Прут Воскресинці | 1:4 |
3:2 |
Славія | ||
ФК Королівка-Корнич | 0:0 | 1:3 | ФК Сопів | |||
16.09.2018 | Підгір'я | 1:1 |
6:0 |
ФК Хлібичин | ||
Сокіл | 1:4 | 2:0 | Євромікс | |||
Довбушівець Печеніжин | 6:0 | 5:1 | Прометей | |||
Тур 5 | ||||||
22.09.2019 | Євромікс | 0:2 | 2:1 | Довбушівець Печеніжин | ||
ФК Хлібичин | 3:2 | 0:3 | Сокіл | |||
23.09.2019 | ФК Сопів | 6:0 | 2:1 | Підгір'я | ||
Славія | 1:2 | 1:2 | ФК Королівка-Корнич | |||
Карпати Спас | 0:1 |
2:1 |
Прут Воскресинці | |||
Тур 6 | ||||||
29.09.2018 | ФК Королівка-Корнич | 2:0 | 1:2 | Карпати Спас | ||
Підгір'я | 10:4 |
3:0 |
Славія | |||
30.09.2018 | Сокіл | 1:1 | 2:2 | ФК Сопів | ||
Довбушівець Печеніжин | 3:1 | 5:2 | ФК Хлібичин | |||
Прометей | 4:4 | 0:2 | Євромікс | |||
Тур 7 | ||||||
06.10.2018 | ФК Хлібичин | 4:0 | 1:2 | Прометей | ||
ФК Сопів | 2:2 |
1:2 |
Довбушівець Печеніжин | |||
07.10.2018 | Славія | 2:2 | 0:5 | Сокіл | ||
Карпати Спас | |
0:1 |
Підгір'я | |||
Прут Воскресинці | 2:1 | 1:2 | ФК Королівка-Корнич | |||
Тур 8 | ||||||
13.10.2018 | Підгір'я | 1:0 | 7:0 | Прут Воскресинці | ||
Сокіл | 3:0 |
2:0 |
Карпати Спас | |||
14.10.2018 | Довбушівець Печеніжин | 3:0 | 3:1 | Славія | ||
Прометей | 3:1 | 1:0 | ФК Сопів | |||
Євромікс | 3:0 | 5:2 | ФК Хлібичин | |||
Тур 9 | ||||||
20.10.2018 | ФК Сопів | 4:1 | 1:1 | Євромікс | ||
Славія | 1:5 |
1:2 |
Прометей | |||
21.10.2018 |
Карпати Спас | 0:3 |
0:4 | Довбушівець Печеніжин | ||
Прут Воскресинці | 2:2 | 0:3 | Сокіл | |||
ФК Королівка-Корнич | 4:0 | 1:0 | Підгір'я | |||
Тур 10 | ||||||
27.10.2018 | Сокіл | 1:0 | 2:0 | ФК Королівка-Корнич | ||
Довбушівець Печеніжин | 2:2 |
6:2 |
Прут Воскресинці | |||
28.10.2018 | Прометей | 2:2 | 4:1 | Карпати Спас | ||
Євромікс | 3:0 | 4:1 | Славія | |||
ФК Хлібичин | 1:1 | 1:0 | ФК Сопів | |||
Тур 11 | ||||||
03.11.2018 | Славія | ФК Хлібичин | ||||
Карпати Спас | Євромікс | |||||
04.11.2018 | Прут Воскресинці | Прометей | ||||
ФК Королівка-Корнич | Довбушівець Печеніжин | |||||
Підгір'я | Сокіл |
Коло2 Тур 1 |
|||
05.05 НД 16-00 |
Довбушівець (Печеніжин) |
Карпати (Спас) |
|
05.05 НД 16-00 |
ФК Фурнітура |
ФК Сопів |
|
Тур 2 |
|||
11.05 СБ 17-00 |
ФК Отинія |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
11.05 СБ 17-00 |
ФК Сопів |
Прометей (Матеївці) |
|
½ фіналу |
(Перший матч) |
||
15.05 СР 17-00 |
Довбушівець (Печеніжин) |
ФК Сопів/ ФК Отинія |
|
16.05 ЧТ 17-00 |
Сокіл (Коршів) |
ДОЗ |
|
Тур 3 |
|||
18.05 СБ 17-00 |
Довбушівець (Печеніжин) |
ФК Сопів |
|
½ фіналу |
(Матч відповідь) |
||
22.05 СР 17-00 |
ФК Сопів/ ФК Отинія |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
23.05 ЧТ 17-00 |
ДОЗ |
Сокіл (Коршів) |
|
Тур 4 |
|||
26.05 НД 16-00 |
ФК Сопів |
Сокіл (Коршів) |
|
26.05 НД 16-00 |
ФК Хлібичиин |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
Тур 5 |
|||
02.06 НД 17-00 |
Прут (Воскресинці) |
ФК Сопів |
|
02.06 НД 17-00 |
Довбушівець (Печеніжин) |
ФК Фурнітура |
|
Тур 6 |
|||
06.06 ЧТ 18-00 |
ФК Сопів |
Карпати (Спас) |
|
06.06 ЧТ 18-00 |
Прометей (Матеївці) |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
Тур 7 |
|||
09.06 НД 17-00 |
Підгір’я (Іванівці-Товмачик) |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
09.06 НД 17-00 |
ФК Отинія |
ФК Сопів |
|
Фінал кубку 16.06 |
|||
16.06 НД 17-00 |
Фіналіст 1 |
Фіналіст 2 |
|
Тур 8 |
|||
22.06 СБ 18-00 |
Підгір’я (Іванівці-Товмачик) |
ФК Сопів |
|
22.06 СБ 18-00 |
Довбушівець (Печеніжин) |
Сокіл (Коршів) |
|
Тур 9 |
|||
30.06 НД 17-00 |
Прут (Воскресинці) |
Довбушівець (Печеніжин) |
|
30.06 НД 17-00 |
ФК Сопів |
ФК Хлібичиин |