Повернутися до списку

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗА 2020 РІК

31.01.2023

Сучасний Центр надання адміністративних послуг Печеніжинської селищної ради (далі- Центр) – це єдине місце нашої громади де можна отримати велику кількість найнеобхідніших адміністративних послуги у комфортних умовах із зручним графіком роботи. Затверджений перелік послуг, які надаються через Центр є динамічним і постійно актуалізується.

Центр надання адміністративних послуг незважаючи на карантин, продовжує свою роботу задля задоволення потреб населення та забезпечує отримання адміністративних послуг для мешканців громади.

На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні і технологічні картки.

За звітний період  2020 року через Центр було надано 2685 послуг, але через ситуацію з поширення коронавірусу COVID-19 на території країни та нашої громади, менше на 1934 послуги ніж в 2019 року. У звітному періоді за платні послуги, з яких стягується адміністративний збір, до місцевого бюджету надійшло коштів на суму 122 406,5 грн., що більше на 674 грн., ніж у попередньому році.

Протягом 2020 року складено 118 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження.

З 2019 року працює чотири ВРМ адміністратора ЦНАП, що є також дуже зручно в період пандемії коронавірусу COVID-19.

Основними завданнями ЦНАП є:

• організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
  • організаційне забезпечення надання адміністративних послуг;
  • розширення співпраці та взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Основні принципи роботи:

• орієнтація на суб'єкта звернення;
  • відкритість, прозорість та зрозумілість процедур;
  • запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;
  • забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень;
  • оперативність у вирішенні питань;
  • забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.

Найбільш запитуваними є послуги :

• реєстрація/перебування ,зняття місця проживання;
  • державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
  • державна реєстрація з видачею витягу з державного земельного кадастру;
  • надання витягу з державного земельного кадастру та видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель,землекористувачами, угіддями.

За звітний період у відділі велася наступна робота:

• організовано надання адміністративних послуг у терміни, відповідно до чинного законодавства;
  • забезпечено інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністраторів ЦНАП;
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
  • ведеться робота щодо дотримання порядку у веденні адміністративних справ, їх передачу суб’єктам надання адміністративних послуг та електронного архівування.

Постійно проводимо аналіз ефективності нашої роботи, обмінюємось досвідом з колегами інших районів області і використовуємо у своїй практиці їхні найкращі напрацювання.

У зоні очікування організовано розважальний куточок, щоб діти, які приходять разом із своїми батьками, могли не заважати дорослим під час отримання адміністративних послуг. Також працює безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі Інтернет для зручності відвідувачів.

Начальник відділу  ЦНАП                                      Іванна Боровська